Испарување на воздухот кулер, воздухот кулер, инфрацрвена грејач, Озрачени греење - Jinghui
 • WIFI---1
 • banne-3
 • banner-4
 • banner-2

Испарување воздух кулер

Fujian Jinghui животната средина технологија Co, Ltd (краток за JH Техника) е водечки еко-пријателски испарување воздух кулер производителот основана во Фужоу Кина во 2006 година.

 • Комерцијален воздушен кулер

  Комерцијален воздушен кулер

  воздушен кулер JH Техника Комерцијални е погоден за големи отворен или полуотворен места како работилница, супермаркет, стадион, магацин, трговски центар ...

 • Инфрацрвен Radiant Грејач

  Инфрацрвен Radiant Грејач

  JH Техника инфрацрвена грејач е погодна за внатрешна и надворешна области како што се: дом, канцеларија, бања, ресторан, внатрешен двор, велнес ...

 • Преносни воздух кулер

  Преносни воздух кулер

  JH Техника пренослив клима кулер е погодна за внатрешна и надворешна области како што се: дом, канцеларија, фабрика, на црквата, салата, во болница ...

Нови пристигнувања

Се усвојува јапонскиот модул ЛПМ фреквенција конверзија и 360 степен технологија светлечки фреквенција конверзија за реализација на двојната функција на довод на воздух и издувни гасови, предизвик на строги технички барања, и постојано да се прилагодува на висока Европа и Јапонија пазарот стандард

за Jinghui

 • JHCOOL-Фабрички слика
 • JHCOOL -Фабрика

Fujian Jinghui животната средина технологија Co, Ltd (краток за  JH Техника ) е водечки еко-пријателски испарување воздух кулер производителот основана во Фужоу Кина во 2006. Тоа е високо-технолошки претпријатие фокусирани на заштеда на енергија, испарување воздух кулер е R & D, маркетинг и одлични услуги на клиентите. Од страна на сопственик искусни експерти и агресивна продажба, тоа го прави JH Техника да им даде на своите клиенти професионална услуга како фабрика, кафулиња, супермаркет, базната станица итн Преку 10 години раст, JH Техника ја заврши целата изгледот индустрија синџир и стана вистински лидер во индустрија.

Од страна на сопственик искусни експерти и агресивна продажба, тоа го прави JH Техника да им даде на своите клиенти професионална услуга како фабрика, кафулиња, супермаркет, базната станица итн

функција Производи

JH Техника секогаш да се почитуваат научни и технолошки иновации, и има развиено своите основни конкурентност врз основа на спуштен на земјата.

WhatsApp Онлајн Chat!