Avullues Air Cooler, Air pije freskuese, Infrared Heater, Heater Radiant - Jinghui
 • WIFI---1
 • banne-3
 • banner-4
 • banner-2

Avullues Air Cooler

Fujian Jinghui mjedisit Teknologjia Co, Ltd (i shkurtër për JH Tech) është udhëheqës eko-miqësore ajrit avullues prodhues pije freskuese themeluar në Fuzhou Kinë në vitin 2006.

 • Commercial Air Cooler

  Commercial Air Cooler

  JH Tech Commercial pije freskuese ajrore është i përshtatshëm për vende të mëdha të hapura ose gjysmë të hapura, si punëtori, supermarket, stadium, depo, qendër tregtare ...

 • Infrared rrezatues Heater

  Infrared rrezatues Heater

  JH Tech ngrohës infra të kuqe është i përshtatshëm për zonat e brendshme dhe te jashtme, si: shtëpi, zyra, banjo, restorant, Patio, Wellness ...

 • Portable Air Cooler

  Portable Air Cooler

  JH Tech pije freskuese ajrore portativ është i përshtatshëm për zonat e brendshme dhe te jashtme, si: shtëpi, zyra, fabrika, kisha, palestër, spital ...

Arritje të reja

Ajo miraton japoneze modul LPM konvertimit të frekuencave dhe 360 ​​shkallë teknologji ndezje konvertimit të frekuencave për të realizuar funksionet e dyfishtë të furnizimit me ajër dhe shter, sfiduar kërkesat strikte teknike, dhe vazhdimisht të përshtaten me tregun e standardeve të larta të Evropës dhe Japonisë

Rreth Jinghui

 • JHCOOL-Factory-picture
 • JHCOOL -factory

Fujian Jinghui mjedisit Teknologjia Co, Ltd (i shkurtër për  JH Tech ) është udhëheqës eko-miqësore ajrit avullues prodhues pije freskuese themeluar në Fuzhou Kinë në vitin 2006. Kjo është një ndërmarrje të teknologjisë së lartë u përqëndrua në kursimit të energjisë, R avullues pije freskuese ajrore & D, marketingut dhe shërbimi i shkëlqyer ndaj klientit. Nga mbajnë ekspertë me përvojë dhe të shitjes agresive, kjo e bën JH Teknike për të dhënë klientëve të saj shërbimin profesional si fabrika, kafene, supermarket, stacion bazë etj Nëpërmjet rritjes 10 vjet, JH Tech kishte përfunduar gjithë paraqitjen e saj të zinxhirit të industrisë dhe u bë një lider të vërtetë në industri.

Nga mbajnë ekspertë me përvojë dhe të shitjes agresive, kjo e bën JH Teknike për të dhënë klientëve të saj shërbimin profesional si fabrika, kafene, supermarket, stacion bazë etj

Feature Produkte

JH Tech ka aderuar gjithmonë për risi shkencore dhe teknologjike, dhe ka zhvilluar konkurrencën e saj kryesor në baza poshtë në tokë.

WhatsApp Online Chat!