Household Air Cooler-JH163

Përshkrim i shkurtër:

 • Cover Area: 15-20m2
 • Fuqia: 80W
 • Zhurma: ≤ 50dB (A)
 • Rrjedhjes së ajrit: 1600m3 / h
 • Rezervuari i ujit: 12L
 • Konsumi ujit: 1-2L / H
 • Dimension: 310 * 434 * 878mm
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PRODUCT HYRJE

  JH163 është ai më i ri dhe më i vogël në JH pije freskuese ajrore. Madhësia e vogël është e lehtë për të lëvizur i cili është i përshtatshëm për ftohje të vogël dhomë.

  Përparësitë JH

  1. braked piperi, Infrared telekomandë, tipit të hapur shpërndarës të ujit

  2. Board Computer PC, kontrollues LED tregon gjendjen pune

  3. filtruar ajrin nga filtra para-pluhur dhe pads ftohjes

  4. Auto swing, me kënd të gjerë prizë ajrit

  5. Ekran temperatura nga temperature sensor

  6. Shëndeti ionizer negative

  Funksioni 7. Uji mbrojtje pompë kundër nivelit të ulët të ujit

  parametër

  Model: JH163 kondicioner avullues
  airflow: 1600m3 / h
  fuqia: 80W
  Cover zonën: 15-20m2
  Pesha neto: 8.4kg
  type Fan: centrifugal
  Rezervuari i ujit: 12L
  zhurma: ≤50dB (A)
  Konsumit të ujit: 1-2L / H
  dimension: 310 * 434 * 878mm
  H1
  h2
  h3
  H4
  H5
  h6
  H7
  H8
  H9

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!