Infra Radiant Heater- JH-NR-14B Series

Përshkrim i shkurtër:

 • Fuqia Input: 1.0 ~ 4.0kW
 • Voltage: 220V ~
 • Accessory: instalimi kllapa, termostat pa largët
 • Specifikimet: shikoni futjen e produkteve
 • Detail Product

  video

  Produkt Tags

  PRODUCT HYRJE

  1. Nuk ka drita: infra të kuqe rreze nuk është e dukshme, nuk do të ndikojë në pjesën tjetër gjatë natës

  2. Asnjë zhurmë: përmes rrezatues për ngrohjen, nuk ka nevojë për të përdorur motor tifoz, pa ndotje zhurmë

  3. Terapia fizike mira: rrezatimit kontrollet gjatësi vale në 4-14 mikron, shëndetësore kujdeset për trupin e njeriut.

  Në vend se ngrohjen e ajrit - si convection tradicionale Ngrohtoret infra të kuqe fizikisht Ndizet strukturën e dhomës dhe trupin e njeriut. Ne natyrisht absorbuar dhe lëshojnë nxehtësi infra të kuqe, ajo është një ngrohjes jetike të shëndetshme. Procesi është 100% efikas të energjisë, duke dhënë kursime të konsiderueshme të energjisë.

  Infrared ngrohje shpërndarë nxehtësinë e tyre në mënyrë të barabartë dhe janë shumë më efektive pasi që ata nuk kërkojnë kontenierë të lëngshme-gazit që duhet të zëvendësohet rregullisht. Ata gjithashtu lëshojnë asnjë erë dhe pa zhurmë, sepse ata veprojnë me energji elektrike

  avantazhet unike të ngrohës JH 
  1, efikasitet të lartë Elektrike-ngrohjes, energjia elektrike transformohet 99% të ngrohjes, 
  2, temperatura e sipërfaqes arrin 350 shkallë, mund distancë efektive e rrezatimit për 3 metra 
  3, dizajnit të modës, perfekt dekoratë dhomë ndeshje 
  4, të pakta dhe struktura kompakte, të lehtë instalimin 
  5, duke përdorur lavaman ngrohjes pjatë alumini, ngrohje të shpejtë dhe të barabartë 
  6, mbuluar me pikturë Nano, rritjen e të shërbejë jetën për 50 mijë orë. 
  7, Ngrohjes infra të kuqe është emetuar nga paneli pothuajse menjëherë
  8, të sigurt dhe të besueshëm, rrjedhje aktuale është më pak se 0.029ma (standardi kombëtar është më pak se 0.5ma) 
  9, termostat rregullueshme, Power on / off lirshëm, më shumë energji-thënë

  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  11
  12
  12
  13
  14
  15

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!