Апарати за воздушен кулер-JH801

Краток опис:

 • Корица Површина: 50-70m2
 • Моќност: 380W
 • Бучава: ≤57dB (A)
 • Проток на воздух: 8000m3 / h
 • Резервоарот за вода: 57L
 • Потрошувачка на вода: 9-11L / H
 • Димензии: 800 * 480 * 1380mm
 • детали за производот

  Видео

  Тагови производ

  Производ Вовед

  JH предности

  1. 1PH моќ, Три-брзина алуминиумски материјал кабинет мотор, 100% бакарна жица

  2. кочи рициново, инфрацрвен далечински управувач, дистрибутер отворен тип вода

  3. Компјутер PC одбор, LED контролер покажува работна состојба

  4. Филтер за воздух со филтри претходно прашина и ладење влошки

  5. Авто замав: лево / десно; Прирачник замав: нагоре / надолу

  6. приказ на температурата со сензор за температура

  7. здравство негативни ionizer

  w-1_01
  w-1_02
  w-1_07
  w-1_08
  w-1_12

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!