Household Air Cooler-JH801

Përshkrim i shkurtër:

 • Cover Area: 50-70m2
 • Fuqia: 380W
 • Zhurma: ≤57dB (A)
 • Rrjedhjes së ajrit: 8000m3 / h
 • Rezervuari i ujit: 57L
 • Konsumi ujit: 9-11L / H
 • Dimension: 800 * 480 * 1380mm
 • Detail Product

  video

  Produkt Tags

  PRODUCT HYRJE

  Përparësitë JH

  1. 1PH pushtet, Three-speed kabineti material alumini motor, 100% tela bakri

  2. braked piperi, Infrared telekomandë, tipit të hapur shpërndarës të ujit

  3. Board Computer PC, kontrollues LED tregon gjendjen pune

  4. filtruar ajrin nga filtra para-pluhur dhe pads ftohjes

  5. Auto ritëm: majtas / djathtas; ritëm Manual: lart / poshtë

  6. ekran temperatura nga temperature sensor

  7. Shëndeti ionizer negative

  w-1_01
  w-1_02
  w-1_07
  w-1_08
  w-1_12

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!